Anonym bruker Skrevet 23. august 2010 #1 Skrevet 23. august 2010 Jeg har en liten føken på snart 3 år som klager over vondt i rompa. 3. dagen i dag. Noen som har opplevd det?
mamma'n til 2 :) Skrevet 23. august 2010 #2 Skrevet 23. august 2010 Ta en titt, rett og slett. Er det noe unormale prikker, utslett eller farge? Er hun hard i magen f.eks? Eller kanskje hun har falt og slått seg? Litt vanskelig å komme med råd og synspunkter pga vondt... Vil gjerne hjelpe Men da trenger jeg litt mer info se
Anonym bruker Skrevet 23. august 2010 #3 Skrevet 23. august 2010 Ser ikke noe unormalt, har falt, men det var etter at hun begynte å klage.. Få ikke studert etterlatenskapene så veldig, for hun har sluttet med bleie, men bæsjer jevnlig i hvert fall. Begynte å lure på om det var mark, jeg..
Anonym bruker Skrevet 23. august 2010 #4 Skrevet 23. august 2010 Da vasker du litt ekstra, er det vi pleier å gjøre.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå