Gå til innhold

Stønad til barnetilsyn +redusert barnehagepris


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har barnet i en privat barnehage og har søkt barnetilsyn. Jeg betaler 2400 kr i mnd for barnet pluss matepenger.

Jeg ble fortalt at jeg må søke redusert foreldrebetaling i barnehagen grunnet lav inntekt. Men trodde dette bare gjaldt kommunale barnehager og ikke private. Noen som vet?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

jeg trodde ikke det var noe vits i å søke til barnehagen, når du har søkt om stønad til barnetilsyn via NAV? de dekker jo hele 64% av summen :)

Jeg har også minien i privat barnehage, og får stønad fra NAV.

Skrevet

Jeg synes det er vanskelig med alle disse reglene. Men man får jo ikke noe støtte om ikke alt er 100% riktig. Nå har det drøyd over 3 mnd og enda ikke fått noen stønad så lever i håpet:)

Skrevet

hvis du fyller kravene til å få stønad, så vil du mest sannsynlig få..behandlingstiden på søknaden er det noe annet med, kan ta sin tid ja :S jeg venter også på vedtak..blæh..:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...