Anonym bruker Skrevet 19. august 2010 #1 Skrevet 19. august 2010 http://www1.helsenett.no/index.php?option=com_content&view=article&id=3708&catid=1&Itemid=388
Anonym bruker Skrevet 19. august 2010 #2 Skrevet 19. august 2010 smokken detter jo ut etterhvert som barnet faller i dyp søvn. Er jo i dyp søvn stadiet krybbedød inntreffer. Jeg forstår ikke den forskningen helt? vet at barnet mitt våkner i innsovningsfasen om smukken detter ut.
Anonym bruker Skrevet 19. august 2010 #3 Skrevet 19. august 2010 Ikke alle barn vil ha smokk. Jeg har prøvd og prøvd siden datteren min var 10 dager, men hun skjønner ikke greia. Nå er hun 9 mnd og har et par i lekekassa som hun tygger på av og til. Men å suge, det skjønner hun bare ikke. Skulle gjerne ønska at hun brukte det, så hadde jeg kanskje sluppet å amme henne i søvn hver gang hun skal sove.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå