Tante Gustava Skrevet 18. august 2010 #1 Skrevet 18. august 2010 Vurderer å melde inn mini i bokklubb. Han er 2,5 år. Er det noen bokklubber som egner seg for så små barn, eller bør jeg vente til han blir litt eldre?
ღBellღ&gulletღ Skrevet 19. august 2010 #2 Skrevet 19. august 2010 Jeg har vært medlem av de fleste bokklubber, den jeg har likt aller best er ole brum. Der fikk en mest for pengene, og sikkelige ting og bøker. Medlemskapet fra de varer 1 år så er det over tror det er 12 eller 13 bokpakker. Helt på slutten fikk vi ole brum kokebok og forkle. Tidligere har det sammen med en bok også fulgt med en figur, eller høydemåler, plasttallerken med ole brum motiv...dyp tallerken, bestikk osv
MathildeC Skrevet 19. august 2010 #3 Skrevet 19. august 2010 Jeg liker Bokklubben Barn. God kvalitet på bøkene, og variert fra måned til måned.
blomstre Skrevet 19. august 2010 #4 Skrevet 19. august 2010 http://www.dinbaby.com/forum/thread/140219992
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå