Galskapens overhode Skrevet 18. august 2010 #1 Skrevet 18. august 2010 I et rolig øyeblikk i undervisningen i dag(er lærer) satt jeg meg ned for å registrere noe på dataen. Jeg ble svimmel og uvel, og så mase lyse prikker og hadde nesten bare tunellsyn der jeg til en viss grad klarte å se noe. JEg følte meg rett og slett uvel. VI er heldigvis 2 lærere, så min medlærer tok seg av avslutningen på dagen.. Dette hang i i 45 minutter før synet normaliserte seg. Jeg er fortsatt litt uvel og rar i hodet.. Noen som har vært borti eller høært om liknende?
alvefrøken Skrevet 18. august 2010 #2 Skrevet 18. august 2010 Pannehodepine, ødemer, smerter under ribbebena, og synsforstyrrelser kan være tegn på svangerskapsforgiftning - og forhøyet blodtrykk og protein i urin. Disse symptomene trenger ikke å komme sammen! Og kan komme veldig plutselig, eller snikende! Anbefaler en tur til legen, å få sjekket det opp. Svangerskapsfogiftning er ikke å spøke med! Hadde alvorlig preeklampsi med nr en, og det tok laaaang tid å bli bra etter fødselen.
Popelko Skrevet 18. august 2010 #3 Skrevet 18. august 2010 jeg hadde samme symptomer, var veldig dårlig og uvel en kveld + veldig hodepine. sambo ringte føden, og de ba oss komme med EN gang. hadde høyt blodtrykk, så de trodde jeg hadde svangerskapsforgifting. måtte bli over natta, skulle få prøvesvar dagen etter. men var heldigvis ingenting. men du burde absolutt sjekke! masse lykke til, håper alt er bra
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå