Anonym bruker Skrevet 17. august 2010 #1 Skrevet 17. august 2010 Bukkplastikk operasjon..hvorfor får en som er tynn innvilget det mens vi som har litt mere poå kroppen ikke får invilget slankeoperasjon+? Hun sa at hun blir sykemeldt 3 mnd?? hæææ? 3 mnd for å ta bukplastikk?? også er hun tynn i tillegg ....skjønner ikke jeg
Anonym bruker Skrevet 17. august 2010 #2 Skrevet 17. august 2010 Folk som er tynne kan ha plagsomme heng på magen som det ikke er mulig å gjøre noe med selv. Kan være plagsomt både fysisk og psykisk. Det er vel grunn nok til å få det dekket. Noen overvektige får vel også innvilget slankeopperasjon, men ofte vil man vel at pasienten skal gjøre en egen innsats selv først. Man kan jo ikke bare opperere alle som er overvektige.
Anonym bruker Skrevet 17. august 2010 #3 Skrevet 17. august 2010 Bukplastikk har ingenting med vekt å gjøre, selv om størsteparten av bukplastikkpasienter er på den "tyngre halvdelen".. 3 mnd hørtes lenge ut, med mindre hun har en knallhard jobb. Jeg drev en butikk da jeg tok bukplastikk, tror jeg var sykmeldt i 6 uker.
Anonym bruker Skrevet 17. august 2010 #4 Skrevet 17. august 2010 hun har ikke knallhartd jobb sitter på rompa hele dagen og tar imot telefoner. sa at hun blir sykemeldt 3-4 mnd. hi
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå