Gå til innhold

mmm LAVKARBO er virkelig noe for meg. MASSE bacon og OST


Anbefalte innlegg

Skrevet

Deilig mat på lavkarbo!!! er jo ikke slitsomt i det hele tatt!

 

Gått ned 15 kg på 6 mnd og! Strålende fornøyd!!!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Spørs om du sier det når du får hjertefeil og høyt kolestrol på sikt...

Skrevet

Kanskje på tide å oppdatere kunnskapen sin litt? Fett gir hverken høyt farlig kolestrol eller hjertesykdommer.

Skrevet

Så bra å høre at det funker. Mannen og jeg startet på lavkarbo for to dager siden og jeg håper at vi kan miste litt flesk. Trener du mye ved siden av? Jeg skal ned 5-10 kilo, og mannen skal ned 20-25 så det er spennende å se om vi kan få et nytt og bedre liv.

Skrevet

Nehei? Rart at absolutt alle andre enn nettop lavkarbere sier at utelukkende feit mat og haugevis av ost og sånn dritt er dårlig for helsen da?

Jaja, godt å vite at alle med normal allmennkunnskap som ikke er hjernevasket tar feil ^^

Skrevet

Jeg har begynt på lavkarbo pga legen min har mast om at jeg bør begynne på det. Jeg har PCOS og høyt kolesterol.

Skrevet

Les kostholdsrapporten som ligger til grunn for de nye reviderte kostholdrådene fra offentlig hold du ;)

 

Kansje du får deg en overraskelse eller to?

Skrevet

Kommer jo an på hva slags type fett man putter i seg mener jeg. Jeg er ikke HI.

 

Men dere på lavkarbo er vel litt bevisst på hva slags fett dere putter i dere? jeg ville prøvd å få mest mulig av det gode fettet.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...