Anonym bruker Skrevet 12. august 2010 #1 Skrevet 12. august 2010 så idag at kiwi har 10 års kampanjen sin igjen! 100 kr for 135 bleier i str 3. er det teit å handle inn en slik pk no? har termin om 1 mnd... tenker at bleier får man jo bruk for unaz.. ikke så lenge til de kan begynne å bruke str. 3.. greit når det er omtrent halv pris!!!!!
Anonym bruker Skrevet 12. august 2010 #2 Skrevet 12. august 2010 Neida, det er slettest ikke dumt! Når babyen kommer er det nok langt mer ting du har lyst på enn bare bleier ! hadde nok kjøpt inn 3-4 pakker dersom jeg var deg! Da vi fikk baby for 2 år siden, handlet vi inn 12 pakker på tilbud før babyen kom! Men du må jo da ha en plass og ha bleiene!
Anonym bruker Skrevet 12. august 2010 #3 Skrevet 12. august 2010 Jeg ville ikke handlet så mye nå... Det er ikke sikkert din baby passer Libero bleier? Mulig pampers passer bedre? Jeg ville hverfall ikke kjøpt før jeg viste hva babyen passet. =)
Anonym bruker Skrevet 12. august 2010 #4 Skrevet 12. august 2010 Jeg ville kjøpt! Libero passer de fleste barn, det er pampers som ikke passer alle
Anonym bruker Skrevet 12. august 2010 #5 Skrevet 12. august 2010 Tullete! Pampers passer de fleste!!!
Anonym bruker Skrevet 12. august 2010 #6 Skrevet 12. august 2010 Hvis du ikke så det så var det et på slutten av setningen! Til informasjon: Det er et blunkefjes, som er tegn på ironi!
Anonym bruker Skrevet 12. august 2010 #7 Skrevet 12. august 2010 Jeg har prøvd både Pampers og Libero på min - og har du sett så passet de begge to, hehe :-) Men foretrekker Libero, da mini fikk utslett av den ekle lotionen i Pampersen.
Anonym bruker Skrevet 12. august 2010 #8 Skrevet 12. august 2010 Min fikk også utslett av Pampers. Kjenner flere som opplever det samme. Why? Uansett,løp og kjøp
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå