Anonym bruker Skrevet 11. august 2010 #1 Skrevet 11. august 2010 noen som har hatt småttiser som SKAL være i armene heeele tiden? lillemann her er 7 uker og nekter å ligge eller sitte i vippestol litt for seg selv i noen minutter.. går greit når han sover, men når han er våken skal han kun være i armene og bæres rundt. noen der ute som har hatt det likedan? gikk det bedre etterhvert som babyen ble eldre (hvor gammel var han i såfall da??) noen som har tips til hvordan man kan "få babyen mer tålmodig?"
Anonym bruker Skrevet 11. august 2010 #2 Skrevet 11. august 2010 sånn er det bare! Det blir greiere etterhvert! Hadde babyen limt til meg i flere uker enn 7 og jeg var alene med ham. Babyer så små har ikke tålmodighet, de forventer (og skal få) instant gratidication når de er så små som 7 uker!
Anonym bruker Skrevet 11. august 2010 #4 Skrevet 11. august 2010 Min gutt er 5 uker og er også slik mye av tiden. Det eneste stedet han kan ligge litt (max 20-30 minutter, men det er jo lenge når de er så små) er under babygymen. På sofaen, i kurven og i vippestolen vil han ikke ligge mer enn max noen minutter. Stellebordet liker han også veldig godt, noen ganger går jeg på badet kun for å slippe å bære/ holde mens han koser seg på stellebordet :-)
Anonym bruker Skrevet 11. august 2010 #5 Skrevet 11. august 2010 Bare vent til ungen er 10 kg og skal bæres like mye. Unger liker å være på armen, og det må de få :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå