Gå til innhold

Barnehage og skole i samme skolegård...


Anbefalte innlegg

Skrevet

Vi har ei lita ei på 1 år som begynner i barnehagen nå. Vi bor på et lite sted, og barnehagen og skole fra 1. til 7. klasse er i samme bygget. De har også felles uteareal, og jeg er ikke sikker på om jeg liker tanken på at jenta mi som såvidt kan gå et par skritt må leke ved siden av bøllete, bråkete 10-11 åringer.

Noen som har barn i en sånn barnehage? Hvordan går det?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Eh, att 10 åringer har såpass vett at de ikke bøller med 1 åringer?

Gikk selv på en slik barnehage/skole.. Aldri noe problem..

Å er bare 18 år.. Så ikke såååå lenge siden ;)

 

Å jeg har forresten datra mi i den barnehagen nå.. Å de deler utearealer med barneskolen.. Ikke noe problem :) De voksne passer på!

Skrevet

Det er sånn her også. Du aner ikke hvor engleaktige og sjarmerende selv de mest bøllete unger blir sammen med våre sjarmerende små! Det har bare vært positivt i vår barnehage ihvertfall. De små elsker å være litt sammen med de store og likedan omvendt!

Men det må sies at de voksne passer på og sier fra om det blir for mye "besøk" eller om det ikke passer.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...