Gå til innhold

Hva står i VG i dag som er så opprivende?


Anbefalte innlegg

Skrevet

er det noe med barnehagestart?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hovedsaken akkurat nå er da vel ganske så oprivende?

Skrevet

"67 barn i Norge har siden 2000 blitt mishandlet så grovt at foreldrene har havnet i fengsel."

 

Synes du ikke den saken er opprivende nok slik at du trenger lete for å finne noe verre eller?

Skrevet

jeg ser jo at det er hovedsaken på nettet, men etter å ha lest andre innlegg her lurte jeg på om det står noe i papirutgaven som henger sammen med barnehagestart. Sorry om det ble misforstått.

Skrevet

kun i papirtutgaven eller?

Skrevet

Fant ikke noe på nett om barnehage, hvertfall. Uff jeg blir så matt av de frekke svarene en får her inne, er det vits i liksom.

Det var en tråd om hvorvidt det var greit eller ikke greit å sende ettåringer i barnehage, det ble henvist til VG og derfor lurte jeg på hva de skrev om saken.

Skrevet

Anbefaler Skravle hvis du ikke vil ha så frekke svar... er ikke så fristende å være frekk når man ikke kan være anonym.

Skrevet

Sto visstnok noe i VG i går om at barn ikke har godt av å gå i barnehage eller noe slikt. Har ikke lest artikkelen selv, men mener det var noen som skrev om dette her inne i går og refererte til VG

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...