Anonym bruker Skrevet 9. august 2010 #1 Skrevet 9. august 2010 http://www.farsunds-avis.no/artikkel.asp?Artid=65239 Virker som noen mislikte akkurat dette barnet spesielt, og bærer nag til det.
Anonym bruker Skrevet 10. august 2010 #2 Skrevet 10. august 2010 Det er vel heller noen som bærer nag til foreldrene eller andre i familien, men ikke har mot til å konfronterer dem. Men å nedlate seg til skjending av en barnegrav må være det ytterste lavmål. Håper de blir tatt.
Anonym bruker Skrevet 10. august 2010 #3 Skrevet 10. august 2010 Jeg håper dette er noen som er syke, for intet vettugt menneske ødelegger og skjender en barnegrav selv om man ikke liker foreldre eller pårørende.
Anonym bruker Skrevet 10. august 2010 #4 Skrevet 10. august 2010 Noe så grusomt! Får helt vondt inni meg:(
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå