Gå til innhold

Jeg forstår ikke at det går an...


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har en baby på snart 2,5 mnd og har nå funnet ut at jeg er gravid igjen. Var ikke planlagt nei, og brukte heller ikke prevensjon. Fullammer.

Er jo ikke helt sikker prevensjon det da, men vi tok en sjangs. Jaja...blir artig dette da ;)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ojoj, det må jeg si. Du er sånn som meg du da; altfor fruktbar rett og slett :P. Har du fått tilbake mensen da? Husker jeg var så deprimert etter at jeg fikk førstemann, hadde bygget meg opp en forventning om og være fri for mensin i 1 år etterpå, men fikk mensen tilbake etter 7 uker :P. Noen som ikke er fullt så heldig.

 

Gratulere med ny spire :). Blir to VELDIG tette dette her da :).

Skrevet

Hoho!!!!!!

Jeg er imponert!

Gratulerer:D

 

Det blir hektisk, men det er også veldig koselig med to tette:D

Skrevet

Dette kommer til å gå bra:)

Bruk tida nå framover på babyen din.

Når neste baby kommer, sender du eldstemann til dagmamma eller barnehage, sånn at du får litt tid alene med neste baby også. Det kommer til å gå helt fint. Og tenk så mye glede de kommer til å få av hverandre framover!!!

Skrevet

HI her

 

Takk takk :) Blir nok travelt, men artig ;) Er bare redd for at kvalmen melder seg snart. Var utrolig kvalm med førstemann og da det endelig gikk over kom bekkenløsningen. Får krysse fingrene for lettere svangerskap denne gang ;)

 

Nei, har ikke fått mensen tilbake heller, så jeg er helt i sjokk! Samboeren min er bortreist i jobb og kommer hjem imorgen kveld. Gru-gleder meg til å fortelle ham det. Han er veldig glad i barn og vi er enige om å få 3 barn,men at de skulle bli så tette var det ingen av oss som hadde sett for seg.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...