Gå til innhold

positiv El-test på formiddag og negativ på ettermiddagen?


Anbefalte innlegg

Skrevet

 

Er det mulig? Fikk positiv el-test tidligere på dagen idag tok en test nå på ettermiddagen og den var neagtiv..? Har fått sterkere el-tester for hver dag til idag, og nå etter en positiv var den gått ned til nesten usynlig..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

da har du hatt el i løpet av dagen. Bare å hive seg rundt, egget lever i 24 t ca:-)

Skrevet

 

huff, jeg og mannen hadde samleie imen han har så vansker med å få det til å gå for ham, det gikk for ham igår men ikke så mye sa han, sliter veldig med dette..

 

Hva tror du oddsene er om vi har hatt samleie hver dag til positive testen idag? vet jo at sperm kan leve opp til noen dager?

Skrevet

Slik jeg har forstått det er det nesten viktigere å ha sex dagene før eggløsningen enn rett etter. Dette fordi spremiene han leverer kan leve i flere dager hos deg. Så hvis dere hadde sex i går og dagene før så burde muligheten for graviditet absolutt være tilstede.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...