<3 Felicia og Jonathan <3 Skrevet 3. august 2010 #1 Skrevet 3. august 2010 tok en test idag.. har ikke IKM før på lørdag.. men klarte ikke vente:) jeg brukte CP plus.. fikk en veeeeeeeeeldig svak strek i krysset. er den positiv eller kan man få en ugyldig skyggestrek på graviditetstest?? takk for svar:)
<3 Felicia og Jonathan <3 Skrevet 3. august 2010 Forfatter #2 Skrevet 3. august 2010 rettelse: CB plus:)
Turbotrollet & Lille Sprell♂ Skrevet 3. august 2010 #4 Skrevet 3. august 2010 Man KAN få en ugyldig strek, en såkalt skyggestrek, på testene, men disse strekene er uten farge (bare en "skygge"). Så hvis plusstegnet har lik farge på begge strekene, så tror jeg nok den er svak positiv Men vent et par dager før du tester på nytt, så vil du nok finne ut om streken er sterkere... eller om det var bare en skyggestrek. Lykke til
Heldig mamma til ♥to gutter♥ Skrevet 3. august 2010 #5 Skrevet 3. august 2010 Er det farge på streken i krysset er den nok positiv, ja :-) ta en ny i morgenurin om et par dager. Gratulerer!
<3 Felicia og Jonathan <3 Skrevet 3. august 2010 Forfatter #6 Skrevet 3. august 2010 tok en til av en annen type.. og den ble tydelig positiv:) jeg er gravid på første forsøk!!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå