It's all about me Skrevet 2. august 2010 #1 Skrevet 2. august 2010 Jentungen har snart bursdag og trenger en gave fra søsknene. Er svaret Duplo, tegning eller dukker vil jeg gjerne ha nummer 2 på lista )
Sistah*G07*J09* Skrevet 2. august 2010 #2 Skrevet 2. august 2010 i 2årsalderen så er det vel mest "herme"leker som slår ann. Altså leker som de kan herme etter hva vi voksne gjør i hverdagen. Lage mat osv. Storebror her i huset fikk en leke komfyr i 2årsgave, med litt kopper, fat, kasseroller osv i tillegg. å den har slått BRA ann. Han leker masse med den. Fikk også en liten kaffetrakter, så vi har fått servert mye "kaffe" her i huset etter det Han fikk også en cd spille med 2mikrofoner, som også har slått godt ann. Hører på musikk titt og ofte, å danser som en gal
It's all about me Skrevet 2. august 2010 Forfatter #3 Skrevet 2. august 2010 Å ja, hun er ei skikkelig hermegås. Men lekekjøkken lå under siste juletre. Lekestøvsugeren ble brukt senest idag....får titte etter lignende leker.
lille sprelle Skrevet 2. august 2010 #4 Skrevet 2. august 2010 lydbok med hakkebakkeskogen eller kardemommeby ble veldig stas et par mnd etter 2 årsdagen. klistremerkebok leire perler på brett - fint med sånne med pinner (på perlene) - de raser ikke så lett ut. lekekjøkken i plast som kan brukes ute til - vann er gøy!
blomstre Skrevet 2. august 2010 #5 Skrevet 2. august 2010 Hei Vi har akkurat har 2 års dag for vesla. Hun har eldre søsken og har absolutt alt av leker... Så når besteforeldrene lurte på hva hun ønsket seg så kom vi ikke på en eneste ting... Besteforeldrene kjøpte en leke-pc (laughtop fra fisherprice) og den har vært en god nr 2 favoritt (Ingenting måler seg med duplo :-))! Så hvis jeg er innom å dibber litt på dagen nå, så sitter hun med sin egen pc og lærer seg alfabetet... :-)
It's all about me Skrevet 2. august 2010 Forfatter #6 Skrevet 2. august 2010 Masse bra forslag over her, men begynner å skjønne at barna har mye leker når de har det meste av forslagene fra før av. Har flere lydbøker som står ubrukt. Perler på pinne og klistremerekebøker ble kjøpt inn til flyturen i ferien. Lekekjøkken fikk de som sakt til jul. Barne-pc har storebror og trenger ikke to i huset. Duplo har vi nok av. Hmmm.....
Fjerteberte Skrevet 2. august 2010 #7 Skrevet 2. august 2010 Frøkna her ( som blir 2 i september) syns det er veldig moro med leker hun kan dra etter seg, kan gå rundt og rundt her i stua med leken hengende etter seg. ( Du vet... sånne leker med tråd, som gjerne gir fra seg lyd eller lys når de er i bevegelse). Ellers er dyrebøker stor stas, og sparegrisen fra fisher price som spiller og synger når du legger på pengene. Men aller størst stas er det med babyen hennes og vogna.....
Matildesnusk + lille ups Skrevet 2. august 2010 #8 Skrevet 2. august 2010 Favorittleken her i huset er mummihuset med møbler og mummifigurer i. http://www.kidsa.no/epages/Store.sf/no_NO/?ObjectPath=/Shops/KIDSA/Products/MA35501000 Matilde har lekt med det hver eneste dag siden vi fikk det, og det er bortimot et halvt år siden. Hun er snart 2,5 år nå. Hver dag ved matbordet er det en mummi eller to med, og hun sover ofte med en mummi i hånda. Fantastisk investering! :-)
It's all about me Skrevet 2. august 2010 Forfatter #9 Skrevet 2. august 2010 Har sett på det huset tidligere, men synes det ser så kjedelig ut....men da er det kanskje ikke det da. Takk iallfall )
blomstre Skrevet 2. august 2010 #10 Skrevet 2. august 2010 Her pleier foresten ikke søskna å kjøpe noe til hverandre. Den eldste gir gjerne bort en av sine egene leker. Vesla har fått et smykkeskrin med en sånn snurrende ballerina som spiller av storesøster - det var veldig stas (og noe storesøster uansett var lei).
*Bluberrypai*og 3 prinsesser=) Skrevet 2. august 2010 #11 Skrevet 2. august 2010 Tenkte si dukker, men da skal jeg ikke det(2 åringen her er gal i dukker) Ellers så liker hun biler(særlig Lynet, påvirket av storesøsteren sin) Hun elsker eldrevne kjøretøy(såne små motorsykkler, biler scotere osv.) Sko, jakker, hatter og vesker står også høyt i kurs
ennaH Skrevet 2. august 2010 #12 Skrevet 2. august 2010 Min datter fikk Bergans barnesekk til 2-årsdagen. Har hatt stor glede av den. Togbane er en slager. Butikkleker. Monstertruck-biler. Boks med forstørrelsesglass, sånn til å putte biller i. Sommerfuglhåv. Sparkesykkel med tre hjul. Utkledningsutstyr.
It's all about me Skrevet 2. august 2010 Forfatter #13 Skrevet 2. august 2010 Når jeg ser på rommene til ungene synes jeg det er lite leker der, men nå må jeg igjen svare at Bergans sekk har hun Togbane har vi Monstertruck-biler har både hun og storebror en haug av siden pappan og jeg synes det er like stilig, he he. Håv har vi 3 av Sparkesykkel med 3 hjul arver hun nå av storebror Boks med forstørrelsesglass er uaktuelt, jeg haaater småkryp. Men takk iallefall )
ennaH Skrevet 2. august 2010 #14 Skrevet 2. august 2010 Da må det bli en bok hun ikke har fra før. Alltid en slager her i alle fall.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå