Gå til innhold

Noen som kan hjelpe meg?jeg blør!!!!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Det er som mensen.Er i uke 5+5.I går hadde jeg litt sånn mensen verk.Og jeg blør ,med slim.Har på meg bind,men det blør ikke noe spesielt mye,bare når jeg setter meg på do,da kommer det blod ut etter jeg har tissa.Langt slim med blod i på en måte.Har ikke hatt sterke mens smerter,men litt.

Jeg regner med at det er en SA.Ho på legevakt sa det kunne være truende abort.Hva er det?Har tatt Hcg blodprøve.men,må jo vente en uke på svar.Men,hva er vitsen å vente på den prøva,om det er abort som skjer nå?

Håper noen kan svare meg:-(

Skulle ønske noen kunne undersøkt meg.Legen har ferie.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Er noen som blør gjennom hele svangerskapet som mensen.

Har en venninne som blødde di 4 første måntene og har nå en frisk flott gutt.. :)

 

Jeg blødde litt i 2 dager når jeg var ca.4 uker. Er nå 6+4 og fortsatt gravid. Skal på tidlig ul, men vet ikke helt når jeg får time, så blir spennende å se da hvordan det går. Har hvert hos lege å dem mener alt står bra til.. :)

 

Lykke til og håper det går bra.. :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...