Mammaen til Lasse Skrevet 2. august 2010 #1 Skrevet 2. august 2010 Jeg er nå i uke 33, og fikk nettopp sykkelen min sendt ned til meg (har flyttet) Så vi har syklet litt forsiktig i et par dager nå, men jeg begynner å bli så VELDIG støl på innersiden av lårene. Har prøvd å gå det av meg, så det hjelper en liten stund til jeg setter meg ned i noen minutter igjen. Noen som har noen tips til hva som hjelper? Eller skal jeg bare vente til det går over?
Fleur Delacour Skrevet 2. august 2010 #2 Skrevet 2. august 2010 Eg er av typen som blir frykteleg støl, einaste som hjelper er å trena regelmessig. Men aner jo ikkje korleis det er når ein er så langt på veg som deg, då! Lukka til uansett!
Dette er lykken på jord! Skrevet 2. august 2010 #3 Skrevet 2. august 2010 Stølhet er muskelfibre som er slitt tvers av i festene sine. De må gro, og det skjer ganske raskt. Aktiv restitusjon er bedre enn passiv restitusjon, derfor gjør du lurt i å gå en rolig tur, fremfor å bli i sofaen til stølheten går over. Gi det to dager så er det over Bra jobba!! Stølhet er et tegn på at du har trent bra
Mammaen til Lasse Skrevet 2. august 2010 Forfatter #4 Skrevet 2. august 2010 Da får jeg bare fortsette å "gå det av meg" Tusen takk for svar!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå