Gå til innhold

Sååå utrolig frustrerende med all denne ventingen!!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Må bare få ut litt frustasjon... er nå snart to uker over Ikm og ingen tegn til mensen, blir helt koko av dette, håpet er jo klart veldig stort om at det har klaffet denne gangen, og etter to negative tester er jeg livredd for å ta flere. Er like kjipt hver gang. Jeg bare håper jeg har ett tregt HCG nivå og at hvis jeg tester i helgen igjen så står det gravid:)

Om ikke så håper jeg tanta kommer snart så vi kan prøve igjen.

 

 

Flere som går og venter?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg går også å venter! Er ikke like langt over ikm som deg da, bare to dager over her. Så hvis jer er lei så kan jeg ikke forestille meg engang hvordan du har det! Har ingen tegn til mensen heller og har tatt to negative tester så går nesten bare å venter på mensen som ikke ser ut til å komme med det første..

Men har jo hørt om mange som har gått langt over ikm før de fikk positiv test så da er det jo håp hvertfall! :) Men JA veldig frustrerende og ekkelt å teste etter to neg tester..

 

Er dette din første pp eller har du flere bak deg?

Skrevet

Hei!! dette er bra 3 pp men ønsket å begynne i sept 09, sluttet på pillen da men måtte på flere tabelett kurer osv før jeg endelig fikk mens og eggløsning i april så selv om dette bare er 3 pp føler jeg nesten vi har prøvd i ett år og jeg begynner å bli stresset over det hele.

Har du symtomer på en spire?

Håper det sitter en liten spire hos oss begge som bare ikke vil vise det enda:) ønsker deg lykke til:)

Skrevet

Huff, ja er litt av ett styr med de prevansjonsmidlene. Spesielt pillen.

 

Joda, har hatt symptomer som har kommet og gått! Men alt av symptomer kaan jo også være noe annet så det er så vanskelig.

Noen av dem var:

- Oppblåst mage en hel uke før ikm (nå er det ikke så ille mer)

- Sterke mensmurringer og stikking nederst i ene siden.

- Stikking i korsryggen

- ømme bryster (spesielt brystvortene) Til tider var de også stive konstant og det var små klumper rundt selve vorten.

 

Men syns liksom noen av dem har avtatt litt så jeg skjønner ikke hva kroppen min holder på med.

Har du hatt noen symptomer?

Ja vi får bare håpe på det beste og smøre oss med enda mer tålmodighet! Lykke til du også :)

Skrevet

ja jeg tror jeg har hatt symptomer, men jeg har jo kjent på de samme tingene andre ganger og og ikke vært det så tenker at det er mye innbilte syptomer hos meg, men de to siste dagene har jeg vært kvalm om kvelden. og kvalmen hadde jeg forrige gang og. Men ømme bryster ol har jeg jo hver gang jeg håper så det tenker jeg nå at jeg ikke kan gå ut fra:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...