Anonym bruker Skrevet 29. juli 2010 #1 Skrevet 29. juli 2010 Hei Jeg trenger et hint til hva brukernavnet er for å logge inn på min side. Jeg har hatt permisjon ett år, og skal logge inn igjen nå. Jeg husker passord, men brukernavnet; består det av initialer? Studentnr? Eller fant man det på selv?
Anonym bruker Skrevet 29. juli 2010 #2 Skrevet 29. juli 2010 Mitt opprinnelige passord var ett jeg fikk tildelt. Det besto av av tre bokstaver, deretter to siffer, så tre bokstaver igjen. Tallene og bokstavene hadde ikke noe meg "Qmeg" å gjøre - de virket vilkårlige. Nå har jeg endret passord og har et personlig valgt passord. Husker du det ikke, kan du sikkert på tildelt et nytt.
Anonym bruker Skrevet 29. juli 2010 #3 Skrevet 29. juli 2010 Takk for svar, men jeg husker passord, det er brukernavn jeg stusser på.
Anonym bruker Skrevet 29. juli 2010 #4 Skrevet 29. juli 2010 OK. Brukernavnet fikk jeg også oppgitt. Det består av først tre bokstaver og så to bokstaver til, og disse to er mine initialer.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå