Prinsesse Gidderikke! Skrevet 28. juli 2010 #1 Skrevet 28. juli 2010 Leste for en tid tilbake om ei som hadde bestilt navnlapper til klær som bare kunne klistres på så satt de. Altså ingen sying eller stryking. Er det noen som vet hvor jeg får bestilt disse? Har prøvd å google, men finner det ikke igjen.
Anonym bruker Skrevet 28. juli 2010 #3 Skrevet 28. juli 2010 Jeg bruker tekstiltusj gjør samme nytta.
Anonym bruker Skrevet 28. juli 2010 #4 Skrevet 28. juli 2010 sprittusj :-) funker ikke de klistrelappene. har brukt navnlapp.no eller askeladden.no en av disse standard sidene.
Prinsesse Gidderikke! Skrevet 28. juli 2010 Forfatter #6 Skrevet 28. juli 2010 Er ikke fra sabo.no Skal være til kun og klistre på klærne, ikke taggits, stryking eller lignende. Har brukt merketusj på noen av klærne, men når det er svart "lapp" på klærne så må det nesten merkes med lapper. Og noen av klærne klipper jeg vekk lappene, da de er stive og gnager på huden til lillegutt. Får vel lete litt til, eller så må jeg vel bare kjøpe flere strykelapper. Men der er såååå kjedelig å stryke.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå