Anonym bruker Skrevet 25. juli 2010 #1 Skrevet 25. juli 2010 Lurer på hvorfor? Her har det vært sykdom i form av depresjon og litt angst. Men heldigvis på vei ut av det:)
Anonym bruker Skrevet 25. juli 2010 #2 Skrevet 25. juli 2010 Har slitt med spiseforstyrrelser i over 10 år. Nå vil jeg få ordnet opp i ting, mye pga barna..og jeg er veldig takknemmelig for at NAV finnes akkurat nå Jeg har aldri hatt noe med dem å gjøre før og har møtt på kun hjelpsomme mennesker.
Anonym bruker Skrevet 25. juli 2010 #3 Skrevet 25. juli 2010 Jeg har fått en kronisk lidelse som er uforenelig med den jobben jeg er utdannet til, så jeg har nå fullført en videreutdannelse, og skal nå på vurdering av restarbeidsevne.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå