Gå til innhold

Idealvekt og alder..


Anbefalte innlegg

Skrevet

Når jeg var 20 så jeg smashing ut rundt 65 kg, er 175 høy. Så sunn ut i ansiktet og alt.

 

Nå når jeg er snart 29 begynner jeg å se dradd og sliten ut i ansiktet hvis jeg kommer under 70 kg.. irriterende altså! Må liksom velge mellom halvlubben kropp og fint ansikt, eller slank kropp og slitent ansikt..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Synes forresten mange er penere i ansiktet med litt fett på kroppen, mange ser rett og slett usunne ut når de slanker seg mye.. men det har vel med ansiktsfasong også å gjøre.

 

 

 

Skrevet

Høres kjedelig ut. Jeg har også idelavekt på ca 65 kg og er nå blitt 29 år, men jeg ser penere ut enn når jeg var 20 år når ejg blir slankere i ansiktet. Er kanskje heldig da.

Skrevet

Jeg er slank i ansiktet når jeg veier 72 jeg, så tenk deg hvor skrapa jeg ser ut på 65:( Har alltid hatt et slankt ansikt. Ser du bilder av meg hvor bare overkroppen vises ser jeg tynn ut selv om jeg sikkert kunne veid 5 kg mindre.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...