Anonym bruker Skrevet 23. juli 2010 #1 Skrevet 23. juli 2010 Hvor er egentlig den fantastiske formen og energien alle snakker om i 2 trimester? Jeg har NULL energi og er kvalm døgnet rundt(kaster ikke opp, men brekker meg). Blir det bedre tror dere?
Anonym bruker Skrevet 23. juli 2010 #2 Skrevet 23. juli 2010 Jeg er like langt som deg, og har det helt på samme måte. Er du sikker på at du ikke er meg? hehe Vi får satse på at det blir bedre. Det varierer jo veldig for folk. Min mor sier hun var kvam gjennom hele svangerskapet. Det er visst arvelig. Hør med din mor.
Anonym bruker Skrevet 23. juli 2010 #3 Skrevet 23. juli 2010 "Godt" vi er flere Min mor var kvalm til uke 12, og min søster var lite kvalm. Så jeg er i min egen klasse ja Hjelper litt å spise, men ikke alltid. Noen ganger blir jeg verre av mat. Sukk!
Anonym bruker Skrevet 23. juli 2010 #4 Skrevet 23. juli 2010 Jeg forsøker å holde blodsukkeret oppe, og få i meg noe øyeblikkelig dersom jeg føler meg det minste sulten. Frukt, yoghurt, eller hva enn du liker er greit å ha tilgjengelig. Får sånn "akutt sultanfall" der jeg blir ekstremt kvalm om jeg ikke spiser i løpet av minutter. Blir verre av feit mat, så det går mye i mager kost her. Rødt kjøtt er utelukket. Det har vel stabiliert seg noe, siden jeg ikke kaster opp mer. Det var myyye oppkast en stund her ja... Men hva kan man gjøre?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå