Mamsen med 2 gutter! Skrevet 21. juli 2010 #1 Skrevet 21. juli 2010 Ingen som gadd å svare på 3 trimester så prøver her. Begynte idag tidlig i 11 tiden, de har holdt seg på alt fra 5 til 20 min og i varierende styrke. Men nå siste halvtimen har det kommet noen som var uutholdelig nesten! Hvortid burde jeg kontakte føden? Har ikke følt at de har vært vonde eller regelmessige nok til å ringe å høre med dem.
Anonym bruker Skrevet 21. juli 2010 #2 Skrevet 21. juli 2010 Når riene kom jevnt hvert 10. minutt ringte jeg føden og da fikk jeg beskjed om å komme inn selv om smertene ikke var så verst på det tidspunktet.
Anonym bruker Skrevet 21. juli 2010 #3 Skrevet 21. juli 2010 Ring føden og hør med dem. Hvis de har god tid ikveld/natt, så får du nok beskjed om å komme inn nå uansett. :-) Forklar dem, ingen som er bedre enn føden på akkurat det! Masse lykke til med fødsel, du er unik )))
Anonym bruker Skrevet 21. juli 2010 #4 Skrevet 21. juli 2010 Ring og hør for sikkerhetskyld du. :-) Mye mulig de ber deg inn for en sjekk uansett! Hadde jeg vært som deg,og ikke villet ringe før jeg trodde det var "vondt nok" så hadde nok jeg hatt hjemmefødsel, siden det endte i en styrtfødsel på ca 3 timer! Bedre å være på den sikre siden :-) Masse masse lykke til med fødsel,kjære søster! Vi kvinner er unike, alle og enhver!
Anonym bruker Skrevet 21. juli 2010 #5 Skrevet 21. juli 2010 Lykke til )))) Dette blir nok enda en flott fødselshistorie!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå