Anonym bruker Skrevet 21. juli 2010 #1 Skrevet 21. juli 2010 Hvordan virker det? Vi har ei jente på 6 år som er veldig distre og vi må alltid følge henne overalt (f.eks 2 hus bort i gata til naboungene) og kan ikke stole på henne at hun går rett hjem etterpå. Hadde vært veldig praktisk å ha en gps sender slik at jeg slipper å forfølge henne som en gal hønemor og hun kan lære seg å ta ansvar og føle mestring.
Anonym bruker Skrevet 21. juli 2010 #2 Skrevet 21. juli 2010 Vi har det på tenåringene på "gøy". Men du kan ikke bruke det på en vimsete 6 åring som trygghet! Den viser ofte mange hundre meter feil og barna har en tendens til å legge fra seg telefonen sin. Aldri om jeg ville stolt utelukkende på den!
Anonym bruker Skrevet 21. juli 2010 #3 Skrevet 21. juli 2010 Ville selvfølgelig ikke stolt 100% på den, men da ville det vært lettere å gi litt slipp. De andre barna på samme alder leker sammen i hele byggefeltet, det er kun vårt barn som ikke får lov. Viser GPS-en flere 100 meter feil? Det gjør aldri GPS-en vi har i bilen, den treffer omtrent på meteren.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå