Gå til innhold

Kom med gode ideer er dere snille :)


Anbefalte innlegg

Skrevet

 

Jeg trenger tips til morgengave til den kommende mannen min!

 

Jeg har ingen gode ideer, men nå begynner det å haste...

 

Har du et tips til meg så setter jeg stor pris på det :)

 

 

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Haha det hadde han nok likt godt!!!! :)

 

 

Men jeg har lyst til å gi et lite minne. Vi bruker forlovelsesringene som gifteringer, og de har vi jo allerede hatt på i maaaange år. Så det hadde vært koselig med et eget minne fra dette.

 

Men jeg er ikke så alt for brudete av meg, og har ingen gode ideer... :(

Skrevet

et fotoalbum med bilder fra tidlig i forholdet,eller du kan gå til fotograf og ta noen fine"private" bilder av deg selv.

Skrevet

Jeg ga ham mansjettknapper. Det er jo ikke så ofte han bruker det, men det er koselig å ha til jul, dåp og brylluper og andre "fine anledninger".

Skrevet

Min fikk ei fin klokke. Ikke så himla kreativt, kanskje, men det er da et tips.

 

Andre tips kan være sykkel, et kurs, en reise eller liknende..

Skrevet

Hvis han har bunad, så kan du jo vurdere bunadkniv i sølv. Eller ei fin klokke, det settes alltid pris på.

 

Menn har ikke så store behov på "stæsj" fronten i form av smykker. Desto mer behov for gadgets som gps (liker han slikt?), en IPAD telefon eller liknende.

 

Hva liker mannen din å holde på med? Nintendo spill? Kjøp et nytt og bli med på en runde, det setter han sikkert pris på. Trenger ikke være noe romantisk, de færreste menn bryr seg hardt om romantikk.. dessverre!

 

Menn er store gutter, lekene er blitt dyrere bare..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...