Sylteflesk Skrevet 20. juli 2010 #1 Skrevet 20. juli 2010 Er det lekeplass på Bærums Verk? Eller noe annet som er morsomt for en 3-åring? Utenom butikker altså.
Hikken Skrevet 20. juli 2010 #2 Skrevet 20. juli 2010 Akkurat på Bærums Verk er det litt dårlig med lekeplasser for tiden, den de hadde (ved pannekakehuset) har vært demontert en stund. Nå har jeg riktignok ikke sjekket om den har blitt satt opp igjen de to siste ukene da. Ellers er det mye tumleplass og mange skulpturer man kan klatre på! (ellers kan du sette dem hos meg mens du shopper, vi skal se på film om drikke kakao ;-D)
Gjest Skrevet 20. juli 2010 #3 Skrevet 20. juli 2010 Skulpturene er artige også går det jo an å gå over elva og opp i skogen en tur. Til høsten kan du forresten ta lommedalsbanen på søndager. Det er stor stas for treåringer :-D
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå