Anonym bruker Skrevet 20. juli 2010 #1 Skrevet 20. juli 2010 Bare nysgjerrig, sitter hjemme og kjeder meg litt. Har nettopp kommet fra en ferie og reiser igjen om en uke.
Anonym bruker Skrevet 20. juli 2010 #2 Skrevet 20. juli 2010 Jeg er i permisjon,mens de største barna har ferie ja! De har vært med mormor og morfar på hytta et par ganger,ellers har vi vært på kino,lekeland,badeland,gått turer,byturer,lekeplasser,sykkelturer ++ Vi har sein ferie i år,reiser til syden 2 uker på august. Det ser vi alle fram til:)
Anonym bruker Skrevet 20. juli 2010 #3 Skrevet 20. juli 2010 I dag skal vi bake kake. Får en gammel tante på besøk i kveld. Ellers blir det litt turer ut og rundt i nabolaget, en og annen dvd, tur til butikken, og masse tid til husarbeid.
Anonym bruker Skrevet 20. juli 2010 #4 Skrevet 20. juli 2010 Jeg er i permisjon. Huset er vasket og ryddet, så derfor sitter jeg her å surrer mens babyen sover litt.. Senere skal vi på trilletur, og gjøre litt småærend.
Anonym bruker Skrevet 20. juli 2010 #5 Skrevet 20. juli 2010 Min mann har ferie og jeg har så og si nettopp født, så er hjemme og blir kjent med babyen og prøver å bearbeide sjalusien til storebror
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå