Anonym bruker Skrevet 18. juli 2010 #1 Skrevet 18. juli 2010 Så nettopp en film med ham i hovedrollen, og damn.. Eksen min er kanskje litt mer "mandig" i trekkene, men ellers er de veldig like.. Åååå, nå fikk jeg lyst til å ringe ham.. Synd han har giftet seg og venter barn.. *sukk* Har du en skuespiller e.l. som er lik en eks, evnt mannen din?
moota m storebror&lillebror Skrevet 18. juli 2010 #2 Skrevet 18. juli 2010 Tente akkurat jeg skulle si at da er eksen din vanvittig sexy =) Jeg tenner også bare seksuelt på min eks. Men rart å ha sex med en som jeg har gått fra og har 2 barn med og som vil ha meg tilbake... =/ Jeg har en annen eks som ligner litt på han der norske skuespilleren, fader hva heter han. Han der i mars og venus eller damer er som mars og menn som venus eller noe sånn?? Men på en eller annen måte er eksen min ikke fin for det om hehe..
cherry coke Skrevet 18. juli 2010 #3 Skrevet 18. juli 2010 Min eks er prikk lik Dave Navarro...Av en eller annen grunn synes jeg ikke at han er noe hot.;-) http://www.contactmusic.com/pics/ma/wasted_space_210708/dave_navarro_1987691.jpg Kjæresten min ligner på ingen, bare seg selv En herlig mann av ypperste klasse:-)
Anonym bruker Skrevet 18. juli 2010 #4 Skrevet 18. juli 2010 Eksen min ER vanvittig sexy.. Og jeg var så innmari dum at jeg lot ham gå, bare fordi vi møtte en kneik, en dump i veien.. "Finne meg sjæl", jaaa sååå lurt.. Er det Thorbjørn Harr du mener? Han er jo ganske sexy med et gutteaktig glimt i blikket! Sex med en eks er vel ikke verdens beste ide..
Anonym bruker Skrevet 18. juli 2010 #5 Skrevet 18. juli 2010 Eksen din er ikke helt my cup of tea, men det var vel noe med ham som fikk deg hot i begynnelsen i alle fall..? Kjæresten min ligner Bear Grills, fra Mann mot Natur.. Og er nok en grunn til å ikke ringe eksen..hehe HI
cherry coke Skrevet 18. juli 2010 #6 Skrevet 18. juli 2010 Hehe, jeg var sveiseblind eller noe sånt tror jeg ;-) Han var litt badass og det falt jeg for..? Merkelig!! Kjæresten min er helt ulik!! De er virkelig rake motsettninger..:-)
Anonym bruker Skrevet 18. juli 2010 #7 Skrevet 18. juli 2010 Har ingen ekser, men mannen min er både utseendemessig og i oppførsel som snytt ut av nesa til Marve Fleksnes
Gjest Lykkeliten2 Skrevet 19. juli 2010 #10 Skrevet 19. juli 2010 min eks lignet veldig paa Christan Bale saann som han var i american psycho i utseende.. veldig lekker... men han var proff mountainbiker og ganske impotent og ganske enkel, saa det ble ikke oss jeg pleide aa ligge med en hoeyt rankert us army mann.. han lignet paa ben affleck i sine glansdager.. men han var doed i oeynene.. som om han bare var et skall mannen min kan minne om Michael Buble i utseende, men han er vel ikke fullt saa 'pen'vil noen kanskje si. Jeg syns han er den fineste i verden
Villa Perlesukker Skrevet 19. juli 2010 #11 Skrevet 19. juli 2010 Min eks ligner altfor mye på Robbie Williams. Det var faktisk et pes å gå sammen med han i store byer som Amsterdam, Paris og London da han hele tiden måtte si NEI jeg er ikke Robbie hehe Heldigvis er det ingen av barna mine som har blitt prikk like pappaen haha
Anonym bruker Skrevet 19. juli 2010 #12 Skrevet 19. juli 2010 eksen min ligner på David Toska. min nåværende har påfallende likhetstrekk med knut borge.
moota m storebror&lillebror Skrevet 19. juli 2010 #13 Skrevet 19. juli 2010 Jeg mente Torbjørn Harr ja hehe =) Han er sånn guttesøt ja, men det var ikke eksen min. Selv om jeg selvfølgelig syntes det da =P
Anonym bruker Skrevet 19. juli 2010 #14 Skrevet 19. juli 2010 Kjæresten min ligner på vokalisten i One Republic, jeg syns han er litt søt jeg.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå