Gå til innhold

tannpuss


Anbefalte innlegg

Skrevet

pusser dere tennene på deres små 2 ganger daglig? Har et barn på 15 mnd,og ho hyler helt hysterisk hver gang jeg skal pusse. Så det blir bare hver kveld,også gir jeg flux etterpå.

Lirker og lurer dere for å prøve å få det til uten hyling,eller gjør dere det bare? Jeg gjør det bare,men føler meg så fæl :-(

 

Noen gode råd,åssen er det for dere andre?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg føler meg også fæl, men likevel pusses tennene hennes med makt. Hun må bare venne seg til det. To ganger om dagen. Gode vaner starter tidlig. Minnes min egen oppvekst og en mor som var redd for at ungene skulle være sint på henne. Jeg ville heller hatt en mor som pusset tennene mine med tvang, enn de tennene jeg har hatt. Det er mye mer smertefullt enn tannpusset som til slutt blir en vane.

Skrevet

Ja,det er det jeg også tenker.

Skrevet

Jenta mi liker det heller ikke, men ting som tannpuss er ikke åpent for diskusjon! Da får hun bare skrike, for tannhelse er kjempeviktig. Mye bedre at de skriker og uffer seg litt morgen og kveld, enn å ende opp i tannlegestolen med masse hull..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...