Anonym bruker Skrevet 12. juli 2010 #2 Skrevet 12. juli 2010 Brukte det en stund, men gutten ble så sår i rompa at jeg sluttet
Anonym bruker Skrevet 12. juli 2010 #4 Skrevet 12. juli 2010 Rekker ikke opp, men må si jeg nesten "beundrer" dere som faktisk gidder. Jeg hadde nok aldri orket det, vi er kjempe flinke til la barnet gå bar og "lufte", smører når det trengs og aldri hatt problemer med sår rumpe eller noen ting. Virker som det er mye styr med tøybleier. Men ikke har jeg peiling.
trollmamma Skrevet 12. juli 2010 #5 Skrevet 12. juli 2010 Nei du treng ikkje beundre dei som bruker tøybleier, for det er ikkje mykje jobb. -maskina vasker bleiene -henger opp til tørk. -stapper lommebleier, folder formsyddebleiene + legger i rispapir -legger på plass på badet -bruker bleiene -rister bæsjen i do -legger bleiene i bleiepose -maskina vasker bleiene Voila! Og sånn går nå dagan ;o) Ikkje mykje jobb det.
Frk Marge Skrevet 12. juli 2010 #6 Skrevet 12. juli 2010 Rekker opp handa jeg og brukte det til nr 2 og nå ligger de klare til bruk til nr 3 Må bare strikke noen nye bleiebukser
trollmamma Skrevet 12. juli 2010 #7 Skrevet 12. juli 2010 Å ja, det er jo det gøyeste av alt. Å strikke søte små bleiebukser ) Tenkte eg skulle prøve meg på å strikke ei som eg ikkje må trekke av og på, men legge på som ei bleie. Men aner ikkje om det går. Må feste med borrelås eller noko da. Veit ikkje heilt.
Anonym bruker Skrevet 12. juli 2010 #8 Skrevet 12. juli 2010 Rekker opp handa jeg og:) (bruker papirbleie på natten) de er jo så søte de tøybleiene.
Anonym bruker Skrevet 20. juli 2010 #10 Skrevet 20. juli 2010 trollmamma; Jeg holder på å strikke noen sånne selv nå, skal sy på borrelås. Babyen min er ikke født enda, så vet jo ikke hvordan det blir! Har også strikket sånne som man trekker på Fant oppskriften her: http://tbforum.tettinntil.no/forumet/showthread.php?t=81951
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå