Anonym bruker Skrevet 10. juli 2010 #1 Skrevet 10. juli 2010 Siden påske har jeg gått ned 10kg! Er storfornøyd med omlegging av kosthold og livsstil. Har brukt vektklubben store deler av veien, noe som har funket utmerket for meg! Nye mål er da 173cm høy og 68kg Inn 10cm rundt midjen og ser ikke lenger gravid ut (jippi!) ...det verste er vel at det i grunnen har vært utrolig enkelt, så ikke fatter jeg hvorfor jeg ikke har gjort dette tidligere.
Anonym bruker Skrevet 10. juli 2010 #2 Skrevet 10. juli 2010 Gratulerer! Kjempebra jobba frøken/frue! Er det ikke deilig?
Anonym bruker Skrevet 10. juli 2010 #3 Skrevet 10. juli 2010 Takk! Det gjør godt i både kropp og sjel så dette vil jeg absolutt anbefale alle de som har noen kg til overs..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå