Anonym bruker Skrevet 7. juli 2010 #1 Skrevet 7. juli 2010 hva kan man gjøre? jeg syns sex er godt, men uansett hva jeg eller gutta gjør så blir det ingen orgasme. noen tips? kan man få hjelp noe sted?
Anonym bruker Skrevet 7. juli 2010 #4 Skrevet 7. juli 2010 Det er helt sikkert hjelp å få, men jeg vet dessverre ikke hvor. Har du prøvd noen hjelpemidler da? Sjekk på kondomeriet sine nettsider - mye hjelpemidler/leketøy som stimulerer både her og der. Det er verdt å prøve synes jeg:-) Lykke til!
Anonym bruker Skrevet 7. juli 2010 #5 Skrevet 7. juli 2010 har du prøvd oralsex?er eneste måten jeg kommer på,men da må jo typen vite hav han gjør...
Anonym bruker Skrevet 7. juli 2010 #6 Skrevet 7. juli 2010 Kondomeriet har orgasmegaranti, den er kanskje verdt å teste?
Anonym bruker Skrevet 7. juli 2010 #7 Skrevet 7. juli 2010 Jeg lurer også på om du får orgasme alene..:? Jeg får alene, men sjelden en mann klarer å gi meg det på egenhånd, så jeg pleier å "hjelpe til" med å stimulere klitoris selv.... Et triks som ikke slår feil på min kropp, er hvis mannen klyper meg litt i niplene... Ahhhh... ;-) Kan prøves - for mange gjør d virkelig susen! (hvis mannen klarer å gjøre det riktig da........... hehe.....)
Anonym bruker Skrevet 7. juli 2010 #8 Skrevet 7. juli 2010 Egg, vibrator og glidemiddel....en kveld alene med noe som pirrer deg på tv eller data....da skal du se at du ikke finner ut av noe ;-)
Anonym bruker Skrevet 7. juli 2010 #9 Skrevet 7. juli 2010 hvor gammel er du? Kan fortelle deg at jeg selv ikke fikk orgasme før jeg var ca 24-26 år. Når jeg da hadde fått orgasme første gang så ble det nesten bare bedre og bedre. Min nåværende samboer er det 3dje ordentlige forholdet mitt. Han er også den eneste som har klart å gi meg orgasme, vi hadde forøvrig vært sammen i 3 år før han klarte det.
Anonym bruker Skrevet 7. juli 2010 #10 Skrevet 7. juli 2010 Å jeg for heller ikke orgasme bare av samleie!! Anonym 20.48 hvordan klarte DU det? Jeg er lei av å hjelpe "til"...føler det blir feil:(
Anonym bruker Skrevet 7. juli 2010 #11 Skrevet 7. juli 2010 hei. hi her, takk for mange svar. jeg får ikke orgasme alene, ikke sammen noen, ikke med dildo eller vibrator. aldri. rett og slett aldri. men jeg syns det er best å ha sex med en mann, alene så er det bare kjedelig. jeg er 26 år og er ikke redd for at menn skal se meg naken eller slike ting. føler at jeg kan slappe fulstendig av.
Anonym bruker Skrevet 7. juli 2010 #12 Skrevet 7. juli 2010 dytt kan man gå til legen? kanskje det er noe galt med meg?
Anonym bruker Skrevet 7. juli 2010 #13 Skrevet 7. juli 2010 Mitt viktigste stikkord er TID! Bruk masse tid, tilslutt skal det gå.... Jeg har en liten vibrator jeg bruker som gir meg helt fantastiske orgasmer..Denne bruker jeg mens mannen kiler meg forsiktig rundt, mens han er inni meg..ufattelig godt! Ville absolutt gått til legen med dette....For sex uten orgasme er ikke skikkelig sex, tro meg...Jeg syns sex var så oppskrytt før jeg traff min kjære, da var jeg 23 år! Han åpnet en ny verden for meg, brukte god tid og jeg fikk orgasmer. Så nå elsker jeg sex;) LYKKE til woman, ønsker deg massevis av orgasmer!
Anonym bruker Skrevet 7. juli 2010 #14 Skrevet 7. juli 2010 Det er ikke et uvanlig problem at noen kvinner ikke får orgasme, men det er litt vansklig å lære en annen kvinne å få det til. Mye av orgasmen begynner i hode;) For de aller fleste kvinner trur jeg ikke det er vanlig å bare få en orgasme av berøring, man må være heltent i hode også. Mitt forslag er å utforsk deg selv! men ikke bare ved berøring, men finn ut hva som tenner deg max. Kanskje du egentlig liker andre ting mer enn hva du selv hadde trodd, er det noen fantasier du aldri har turt å tenke på osv... Jeg har lært så mye om meg selv etter som årene har gått, ting jeg trodde jeg ikke likte i fjor, elsker jeg i dag. Har du forresten lest supersex? Den har noen tips den også
Anonym bruker Skrevet 7. juli 2010 #15 Skrevet 7. juli 2010 ja, det tror jeg du har rett i Anonym. at det må ligge i hodet også. det eneste som virkelig tenner meg er tanken på makt. altså at han har makt over meg. eks: holder fast hendene mine mesn vi har sex, sånn at jeg ikke kommer løs. det skal sies at jeg har gjort mye rart seksuelt sett. det meste egentlig, men en ting som er dårlig med en person kan jo være veldig bra med en annen. supersex skal jeg lese. den har jeg aldri hørt om før. takk
Anonym bruker Skrevet 7. juli 2010 #16 Skrevet 7. juli 2010 20.56: Nei, får vel egentlig ikke orgasme av kun samleie, tror det har hendt 1 gang eller noe. Får når han hjelper til eller ved munn sex(han slikker meg) eller alene i dusjen. Klarer ikke å hjelpe til selv, da blir det bare feil. Jeg er forøvrig også trygg på meg selv, har aldri hatt noen problemer med kroppen min, jeg har alltid fått positiv respons på kroppen min,jeg vet at jeg har en fin kropp(dette er ikke ment for å skryte, men for å fortelle at det ikke er at jeg ikke er fornøyd med kroppen min) så trenger ikke å ha noe med det å gjøre.
Anonym bruker Skrevet 7. juli 2010 #17 Skrevet 7. juli 2010 Kan kanskje porno (filmer,noveller etc) hjelpe deg? Få deg selv heltent ved å se/lese noe om det som tenner deg mest. Tease deg selv mens du ser på/leser, bli skikkelig tent, ikke gå rett på sak med en gang. Bruk lang tid og slapp av:) Ha en kveld alene hjemme, tenn lys, skjem bort deg selv, glem livet for noen timer. Lykke til!
Anonym bruker Skrevet 7. juli 2010 #18 Skrevet 7. juli 2010 Jeg får kun orgasme når jeg ligger på magen. Jeg gikk til innkjøp av en butterfly vibrator for ca 2 år siden. Når jeg og samboeren min har sex så krøller vi dyna sammen så jeg kommer litt i høyden, så ligger jeg på dyna og gnir butterflyen mot klitoris, mens han tar meg bakfra. Kjempe deilig. Er 26 år nå, alltid slitt med orgasme jeg også. her er link til en sånn Butterfly, de fåes i forskjellige priser og varianter. http://www.kondomeriet.no/?did=9762998&utm_source=kelkoono&utm_medium=cpc&utm_campaign=kelkooclick&utm_term=My%20secret%20butterfly&osadcampaign=kelkoo
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå