Gå til innhold

Noen her som har blitt gravid selv om de gikk på p-piller?


Anbefalte innlegg

Skrevet

I så fall, hva var de tidligste symptomene på graviditet?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jepp. Var kvalm å spydde 24/7 helt fra starten....

Skrevet

Ja etter ha vært syk med oppkast og diare en periode. Var ikke noe moro, et stort sjokk og jeg ble nesten deprimert av det hele til tross for at jeg var i et godt forhold. Bestilte time til abort fordi jeg var redd jeg hadde skadet barnet i perioden jeg både brukte pillen og festet, men en lege fikk meg til å ombestemme meg, heldigvis.

Symtomene var masse blødninger og smerter, gikk til lege som oppdaget et foster på ultralyd. Må legge til at det gikk bra til slutt og er veldig glad vi beholdt barnet.

Neste gang tok det 1.5 år å bli gravid (da uten piller). Skjønner ikke denne kroppen min:-)

Skrevet

Ja, to gang. Første gang var at jeg fikk omgangsyke som ikke gikk over.

Begynte vel i uke 5. Tok abort i uke 11, kasta opp hele tiden nesten.

 

Andre gang fikk jeg ømme bryster i uke 3....men jeg kobla det aldri sammen med graviditet før jeg i tillegg til ømme bryster begynte å bli kvalm da også rundt uke 5.

Skrevet

humørsvingninge og uteblitt mens

Skrevet

Kvalme og trøtthet var mine første symtomer. Og ømme bryster. Testet meg ikke før jeg var 8 uker på vei siden jeg gikk på pilla og pleide å hoppe over mensen en del ganger.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...