Anonym bruker Skrevet 7. juli 2010 #1 Skrevet 7. juli 2010 Sitter hjemme i sofaen med en liten hodepine :/ og slapper av mens barna sover. Tror det blir kjøttdeig og pasta til middag. Enkelt og godt for liten og stor
Anonym bruker Skrevet 7. juli 2010 #2 Skrevet 7. juli 2010 Sitter her og er lat fordi det regner og jeg vil ut. Blir kyllingfilet i dag.
Anonym bruker Skrevet 7. juli 2010 #3 Skrevet 7. juli 2010 Har akkurat vært ute og gått tur for å få småen til å sove. Og nå sitter jeg litt her på Dib, og leser avisen samtidig. Middag ja, godt spørsmål. Blir vel en tur på butikken senere. Har litt dårlig matlyst om dagen, så er litt vanskelig å finne på noe. Men spørs om det ikke blir kjøttdeig og spaghetti her også, det hørtes litt fristende ut.
Anonym bruker Skrevet 7. juli 2010 #4 Skrevet 7. juli 2010 Har akkurat pakket inn 10 smågaver til veninnene mine som kommer i kveld. Vi skal ha pakkeleken. Mannen min jobber seint som vanlig. Så her blir det ingen middag
Anonym bruker Skrevet 7. juli 2010 #5 Skrevet 7. juli 2010 Klipper plenen i flere omganger, mens jeg tenker at jeg gleder meg noe vanvittig til vi kan sage ned de svære furuene som avgir en million kongler på plenen, og som jeg må plukke opp før jeg klipper!!! Middag...grillings kanskje.
Anonym bruker Skrevet 7. juli 2010 #6 Skrevet 7. juli 2010 Jeg vil også ha pakkelek Tror det blir pølsegrateng til middag her i huset.
kath gutt07 & jente10 Skrevet 7. juli 2010 #8 Skrevet 7. juli 2010 blir wok, findus classic, med strimlet svinekjøtt og ris på lillegutt og meg i dag.. Pappa fikser båt hos kompis. Kvalitetstid for mor og sønn.
Papegøyeblomst Skrevet 7. juli 2010 #9 Skrevet 7. juli 2010 Er alene ikveld, da guttungen er hos bf. Har tenkt meg en tur på ikea etterpå, så da blir det vel kjøttbullar, tenker jeg....
Anonym bruker Skrevet 7. juli 2010 #10 Skrevet 7. juli 2010 Sitter på sofan, mett etter å ha spist svigermors fantastiske lapskaus, og føler på det å ha levert sykemelding i dag og vite at jeg ikke skal jobbe på leeeeeenge! Termin om 7 uker:)
Anonym bruker Skrevet 7. juli 2010 #11 Skrevet 7. juli 2010 Blir pizza her. Vært på bytur i maange timer.
Anonym bruker Skrevet 7. juli 2010 #12 Skrevet 7. juli 2010 Slapper av mens ungene sover og idag blir det svinestrimler og båt poteter med barnè saus;)
Anonym bruker Skrevet 7. juli 2010 #13 Skrevet 7. juli 2010 Her er det full sløvings på sofaen. Eneste jeg har lyst på idag er pølse og potetstappe:) Rare matvaner man får når man er gravid ja
Anonym bruker Skrevet 7. juli 2010 #14 Skrevet 7. juli 2010 Ser på toåringen som leser bok for en bamse Og tror det blir fisk på mor i dag. Torsk, purre, gulrøtter og bacon i fløtesaus.
Anonym bruker Skrevet 7. juli 2010 #15 Skrevet 7. juli 2010 Nettopp spist fiskepinner i pitabrød med salat, veldig godt og mettende :-) I kveld blir det kino.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå