Frosk1 Skrevet 6. juli 2010 #1 Skrevet 6. juli 2010 Ser på jobben feks at det er noen som tar med og andre ikke. Åssen er det på jobben der du jobber?
Silje og Vaniljebollene Skrevet 6. juli 2010 #2 Skrevet 6. juli 2010 Hos oss er det noen som tar med og noen som ikke tar med. Jeg liker ikke å bli gammel, så jeg tar ikke med kake:)
kitty litter Skrevet 6. juli 2010 #4 Skrevet 6. juli 2010 Ja, tar med kakerester. Guttungen og jeg feirer voksenbursdag sammen fordi vi har bursdag med bare få dagers mellomrom. Blir alltid kakerester og de er velkomne på jobben : )
Renate77 ♥med gutt og jente♥ Skrevet 6. juli 2010 #5 Skrevet 6. juli 2010 Hos oss må alle som har bursdag eller har hatt bursdag ha med kake, ellers blir det bråk! )
LivetErEnLek Skrevet 6. juli 2010 #6 Skrevet 6. juli 2010 Vi er ca 50 ansatte. Det hadde blitt kake veldig mange ganger i året og veldig mye kake å ha med for den som har bursdag, så nei, det gjør vi ikke.
Gjest Sharazi Skrevet 6. juli 2010 #7 Skrevet 6. juli 2010 Jeg jobber sammen et kakemonster (eller les: en god husmor av den gamle sorten..) som baker kake hver gang noen har bursdag! Så på jobben vår er det luksus! Er ca 15 ansatte hos oss.
fjellgeita♀09 ♂10baby14 Skrevet 6. juli 2010 #8 Skrevet 6. juli 2010 Jeg er ingen habil kakebaker, så jeg lar heller vær. Kanskje jeg kjøper noe snop i butikken istedet. MEn har hatt noen snille kollegaer som har bakt kake til meg da
rima Skrevet 6. juli 2010 #9 Skrevet 6. juli 2010 Vi er noen og 30 ansatte. Hadde blitt mye kakestyr her også. Men vi betaler 200 kr i løpet av året, også har vi kake en gang i måneden for de som har bursdag den måneden. Super ordning!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå