Gå til innhold

Noen med erfaring med p-pillen Cerazette?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg fullammer og legen anbefalte denne. Noen som har brukt denne og har gode/dårlige erfaringer?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg gikk på den i 7 mnd, før jeg gav opp. Ble helt prikkat i ansiktet, noe jeg ikke har vært siden jeg var fjorten :)

Det var for øvrig de eneste bivirkningene jeg fikk, så om du tåler å kanskje bli litt prikkete, så vi ljeg anbefale de :)

Skrevet

Jeg har bare gode erfaringer. Har brukt den nå i flere år og har svært sjelden/aldri mensen. Må sies at jeg i begynnelsen gikk til innkjøp av et par graviditetstester da mensen stadig uteble, men det er jo egentlig et gode.

Skrevet

Samme med meg som med Mammaen til verdens fineste. Uren hud og kviser...

Skrevet

jeg har også bare gode erfaringer.har gått på den i 3 år og har ikke merka noen verdens ting på hverken kroppen eller syken!

Skrevet

Jeg gikk på den i noen mnd, helt forferdelig... kviser, kviser og kviser og ingen sexlyst... så den virka jo kan man si.. hadde også blødnigsforstyrrelser.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...