Gå til innhold

Hvorfor er SE Xperia mini så utrolig mye billigere enn X10??


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hva er mindre og dårligere på mini versjonen annet en str.?

For det er ikke få kroner som skiller, emn nesten 2500,-

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det lurer jeg også på...

Det er ihvertfall bare 5 mpx kamera på minien, mens det er 8 mpx på den store..

Skrevet

Ja det er sant, men det må da være mer.

Hadde jeg gjetta hadde jeg trodd det var omvendt. Det som er fancy og lite pleier da å være dyrere....med mindre det dreier sog om str på skjermen på tv.

Skrevet

enig i at den er merkelig billig :-) Jeg har bestilt mini og får den i morgen :-) weeeeee glede seg!!

 

X10 mini har fått bedre omtale enn den vanlige X10 også.... www.amobil.no som har testet begge trodde at mini skulle være en rett så slunken utgave av vanlig X10 men ble veldig positivt overrasket.

 

Sjekk ut websiden dems og testene, da får man all den informasjon man måtte ha lyst på hehe

Skrevet

Har lest den del om den og egentlig slått meg til ro med at jeg vil ha den store utgaven. Men så ser jeg at min er så utrolig mye billigere, så er det bare mindre skjerm og kamera som er forskjellen lurer jeg på om jeg skal gjøre om beslutningen min.

For jeg er ikke mer inn i den verdenen enn at jeg ikke klarer å se de store forskjellene ellers.

Skrevet

Jeg tror vel rett og slett at dem satser mere på minie en på den store utgaven av xperiaen. Kan godt hende at dem snart snur på flisa og heller selger den store billigere.

 

Har selv bestillt minien til 15 åringen i bursdagspresang (2200 kr. uten abonnement) og for 1 øre til meg og mannen med djuice abonnement.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...