lilleeli Skrevet 1. juli 2010 #1 Skrevet 1. juli 2010 Fant ingen venneforum, annet enn hemmelig venn, så da prøver jeg meg her =) - en liten vennepar-etterlysning: Vi er et par på 31 og 25 år, begge utenbys fra (Tromsø og Sverige), men ser for oss flere år i Trondheim fortsatt, da jeg er student. Vi har en jente på 2 år fra før og nå venter vi en liten til, i januar 2011. Vi har jo venner hver for oss, men som par skulle vi gjerne blitt kjent med noen i en lignende situasjon med litt like interesser som oss. Uten familie i nærheten, kjenner man seg fort litt alene. Så dette er oss (kortversjon, hehe): vi elsker å spille spill og spise god mat (grillsesongen er en favoritt) med god drikke og litt snop/ostepop til dessert, heller hjemmekveller enn ut på byen (generelt sett, men klart, det er gøy å gå ut og rocke i ny og ne også =). Kjærestens største lidenskap er nok saltvannsfiske, og vi liker å dra ut på turer (dags-/hytte-/telt-/ferieturer . Tror dette ble langt nok i første omgang =) Blir morsomt å se om dere er her inne. Mvh
Smurfemamma *1rosa+2blå* Skrevet 1. juli 2010 #2 Skrevet 1. juli 2010 Hei:) Vi bor i trondheim, og man går vel ikke tom for plass til venner Vi har 2 barn hver fra tidligere forhold og venter siste familiemedlemmet i januar... Ungene er 3, 6,7, og snart 8 år... så her er det til tider full fart! Jeg er også student, sosiologi på dragvoll... bare send privat melding hvis du har lyst, gøy å bli kjent med nye mennesker ..
lilleeli Skrevet 1. juli 2010 Forfatter #3 Skrevet 1. juli 2010 Åh så koseli! Wow, dåkker har virkeli nåkka å henge fingran i om dagan, ja Ongan må ha mye selskap i hverandre når dem e så nært i alder, så flott =) Sende dæ ei privat melling åsså, æ =)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå