Gå til innhold

Kjøpte en kjole til meg selv i går, til 600,-.....


Anbefalte innlegg

Skrevet

Og jeg føler meg vill i fletta! Går rundt og kniser firdi jeg er så gal som bruker så mye penger på et klessplagg til meg selv! Jøsses, sier jeg bare, er det mulig? Haha :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hehe. Jeg kjøpte en kjole for 1900 kr i forrige uke! Wuæææ!

Skrevet

600,- er jo ikke mer enn man bruker på en bukse eller genser?

Unner du deg ikke skikkelig tøy??

Skrevet

er du ironisk? Hvorfor skulle man ikke kjøpe seg kjole til 600? Kjoler er da vel ikke så mye billigere enn bukser? hvis det er en kjole du aldri får brukt fordi den viser frem rompa di eller no sånt så skjønner jeg at det var ufornuftig.

Skrevet

hihi kjenner den følelsen! Det er herlig!! OG jeg er sikker på at du fortjente det!

Skrevet

Vet akkurat hvordan det føles ja.

I Norge har jeg en grense på 400,- til hverdagsplagg. For å bruke 600,- må det være noe spesielt og da kjennes det etterpå.

Skrevet

Jeg har også en grense på ca 300 for et hverdagsplagg, derfor jeg føler at jeg har skeia ut litt ;) Men jeg har snart bursdag, og har fått feriepenger og tilbake skattepenger, og kjolen kan brukes til hverdag og til fest :)

Fortjener den syns jeg :)

 

HI

Skrevet

Deilig! :) Kjenner følelsen!

 

Det dyreste plagget mitt koster kanskje 500 kr, og det er helt sikkert en ytterjakke eller noe. Nå har jeg gått ned mange kilo da, og skal ned mer..så å kjøpe DYRE plagg nå er utelukket!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...