Anonym bruker Skrevet 30. juni 2010 #1 Skrevet 30. juni 2010 Før varte den i MAX 5 dager, men vanlig i 4 dager. Nå varer det godt over en uke, og en mnd var den 2 uker! Burde jeg sjekke opp dette med legen? I tillegg har jeg nå fåå menstruasjonssmerter som virkelig skjærer i magen, og jeg som aldri før har hatt det :-(
Anonym bruker Skrevet 30. juni 2010 #3 Skrevet 30. juni 2010 Joda, her varte den i max 3 dager og hadde ekstreme menssmerter . Legen sa så fint, at etter at man hadde fødd, så ville menssmerter bli historie. Det var langt fra riktig, etter fødsel ble det et smertehelvete med hele mensen. Kan blø i opptil 10 dager, så kan den være borte i 2-3 mndr, før det er påan igjen, og da blør det ganske mye. Har fått beskjed at dette må jeg bare leve med:( Får utskrevet sterke smertestillende mot smertene.
Anonym bruker Skrevet 30. juni 2010 #4 Skrevet 30. juni 2010 Er det lenge siden du fødte da? Det er over 2 år siden jeg fødte, og enda har ikke mensen blitt regelmessig.. noen ganger kommer den etter 28 dager, andre ganger etter 32, så plutselig 39.. kjedelig. Men jeg blør ikke lenger enn før da. Men skulle gjerne hatt litt peiling på når mensen kommer:/ Skal på ferie om en uke, og aner ikke om mensen kommer nå eller om en uke..
Anonym bruker Skrevet 30. juni 2010 #5 Skrevet 30. juni 2010 Men syklusen har vært på alt fra 24 til 42 dager, frustrerende!
Anonym bruker Skrevet 30. juni 2010 #6 Skrevet 30. juni 2010 Ja , er 3 år siden jeg fødte,og mensen har per dags dato ikke vært regelmessig:(
Gjest ->>- Skrevet 1. juli 2010 #7 Skrevet 1. juli 2010 En lege som påstår at menssmerter garantert forsvinner av graviditet og som mener at "det må du leve med" er eneste mulighet i forhold til slikt, er på trynet. Bytt lege, gå til gynekolog e.l.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå