mamma`n til 3 gutter Skrevet 29. juni 2010 #1 Skrevet 29. juni 2010 http://www.floyd.no/Artikler/Hovedgruppe/Ukens%20antrekk synes kjolen va kjempefin, men er den "for" hvit til å bruke i bryllup? hva synes dere??
Lykke (ö;) Skrevet 29. juni 2010 #2 Skrevet 29. juni 2010 Veldig fin kjole, meg synes den var for hvit til å bruke i bryllup også fordi den var så lang. Blir liksom så veldig lik bruden ( de fleste brudekjoler er jo lange og hvite)
NostraStoria Skrevet 30. juni 2010 #3 Skrevet 30. juni 2010 Enig med Lykke her..den er både lang og hvit, så ville ikke gått med den i bryllup selv. Uansett er det opp til hver enkelt hva en har lyst å gå i.
Fire småtroll Skrevet 30. juni 2010 #4 Skrevet 30. juni 2010 Kjempefin kjole! Men jeg ville heller ikke brukt den i bryllup. Da jeg giftet meg hadde jeg en hvit sommerkjole fra vanlig butikk på meg selv, ville ikke hatt det som gjest i et bryllup...
Villa Perlesukker Skrevet 30. juni 2010 #5 Skrevet 30. juni 2010 Jeg hdde ikke reagert på at en gjest kom i en slik kjole. Jeg er nokså pirkete på etikette og regler men denne kjolen har sommerlige blå blomster på og synes den faktisk var passende for et sommerbryllup jeg da:) Men som de andre sier her over så kan det jo være noen som reagerer og det er greit å være på den sikre siden :=)
Collette Skrevet 30. juni 2010 #6 Skrevet 30. juni 2010 Nydelig kjole. Jeg synes fint at du kan ha denne kjolen, sommerlig og fin:) Kanskje du kan ha en lyseblå bolero til?i
Ella & gull med smilehull Skrevet 30. juni 2010 #7 Skrevet 30. juni 2010 Så lenge du har f.eks blå sko og blått sjal til skulle det gå fint tror jeg.
V.A.B Skrevet 30. juni 2010 #8 Skrevet 30. juni 2010 Nydelig kjole, men jeg hadde ikke turt å brukt den i bryllup selv... Litt for hvit.
verdens heldigste mamma Skrevet 30. juni 2010 #9 Skrevet 30. juni 2010 Jeg syntes det kommer litt an på hvordan brudekjolen er, hvis man vet det på forhånd. Jeg skal i bryllup i sommer, og kjolen til bruden er veldig pyntet, har slep og stort skjørt, og da blir kjolen "din" veldig lite brudekjole i forhold. Men om det er en veldig enkel brudekjole, kan denne bli veldig lik.
sol2002 Skrevet 30. juni 2010 #10 Skrevet 30. juni 2010 var fin den, vist du er i tvil så snakk med bruden, etter min mening så kan den ikke sammenlignes eller forveksles med en brudekjole så jeg hadde brukt den, hadde sagt ja vist noen av mine gjester ville brukt den.
LivetErEnLek Skrevet 30. juni 2010 #11 Skrevet 30. juni 2010 Hvis du går for sko/veske/smykker osv i noe blått og bruden har en tradisjonell brudekjole, så synes jeg det ikke er noe problem.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå