Gå til innhold

til bakovervendtfolka!!!ang. bil og sikkerhet


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Me er nøye på á ikkje ha ting liggande og slenge i baksetet. Synes og det er viktig at det er eit godt skilje mellom bagasjerom og kupe i stasjonsvogna. Var forbausa over kor mange bilar som manglar dette då me såg etter bruktbil sist.

Skrevet

Selvfølgelig gjør vi det og vi sikrer lasten baki bilen med nett hvis vi har med bagasje. Jeg tror nok bakvendt folk flest er ganske bevisste også på å unngå brusflasker som ligger og slenger.

Skrevet

Så dette gjelder berre bakovervendtfolka????????????????????????

Skrevet

Hehe, er det noen som passer på dette, så må det vel være de som også passer på å sikre barna sine godt?

 

Dette er jo en viktig del av trafikkopplæringa, synes det er rart at så mange "glemmer" det de lærte på kjøreskolen...

Skrevet

Klart man passer på at det ikke ligger løse ting i bilen, om man har barna fremover eller bakovervendt.

Jeg har lite lyst å få en halvliter cola smadret i ansiktet, bakhodet og enda mindre lyst at barna mine skal få det.

Dette var jo en del av trafikkopplæringen når jeg tok lappen hvertfall.

 

Hvor mye krefter det blir i en liten ting når den plutselig får fart på seg. :/

Skrevet

Bakvendtfolka.... hallo !!

 

Er du klar over at du kan få din egen mobiltlf slengt i trynet med en effektiv vekt på 50 kg, når du sitter i forsetet..??..

 

Løse gjenstander skal man ALDRI ha liggende i bilen. Dessverre er dette helt vanlig...

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...