Villa Perlesukker Skrevet 28. juni 2010 #1 Skrevet 28. juni 2010 Hvordan går det med deg søta? Blitt noebedre? Må jeg komme med fruktkurv?
Villa Perlesukker Skrevet 29. juni 2010 Forfatter #2 Skrevet 29. juni 2010 dytt tror jeg så du var pålogget
The Bad Gal Skrevet 29. juni 2010 #3 Skrevet 29. juni 2010 Hehe, bizzi med sulten hyene festet til puppen;-) Joda, fomen er mye bedre, var nok en sånn 24-timersgreie, det hadde resten av huset også. Jeg er mer godis enn frukttypen, forresten, hoho. Enn du da? Svever bare rundt på rååååsa skyer om dagen, eller? :-)
Villa Perlesukker Skrevet 29. juni 2010 Forfatter #4 Skrevet 29. juni 2010 Åååå så bra du er av godistypen Da vet jeg hva jeg skal kjøpe nesten gang jeg hører at du er dårlig....og for sikkerhetsskyld kommer jeg og deler godisen med deg Joda råsa skyer og skylapper er tingen om dagen. Er i interiørmodus og leter febrilsk etter inspirasjon på nett.... Vi skal på visning i kveld og herrejesus eller vårherre jeg ber at det denne gangen er vår tur! Tror du det hjelper på?
The Bad Gal Skrevet 29. juni 2010 #5 Skrevet 29. juni 2010 Velger godis over frukt anytime! (ok, bare i helgene, men det er bare fordi jeg er snusfornuftig) Og klart du må komme å dele godisen, er ikke gøy å spise sånt alene, da er det jo helt bortkasta! Interiørmodus er både skummelt og dyrt, hehe. Finner du noe fint da? Ny visning igjen? Få se, få se! Alle gode ting er tre, så idga er det deres tur. Helt sikkert! :-) Jeg vil på visning hit: http://www.finn.no/finn/realestate/leisure/sale/object?finnkode=23001277 Da kan du komme og spise godis oppe i tårnet med meg!
Villa Perlesukker Skrevet 29. juni 2010 Forfatter #6 Skrevet 29. juni 2010 Fytti det var et spesielt hus altså. Måtte sende linken til pappa som er arkitekt. Han godter seg med slike perler Han jobber jo ikke mer så han blir alltid glad for å få linker på hus.... hihi dog er han litt sliten av meg fra de siste ukene for han har tegnet om på 2-3 hus nå hihi til ingen nytte ... stakkars pappa. Nei huset vi skal se på er helt jævlig å se på nå. Men stor tomt så med litt tegning og utbygg blir det et minisveitserhus. Inspirasjonsbilder jeg har funnet: gang http://s756.photobucket.com/albums/xx205/Flokken/Entrance/?action=view¤t=Sprillans20nytt20sekelskifte4.jpg tekst jeg vil ha i gangen: http://s756.photobucket.com/albums/xx205/Flokken/Text/?action=view¤t=200021.jpg ikke så store bokstaver da men samme tekst ååå for en herlig tid.... kommer du på besøk om det blir hus?
The Bad Gal Skrevet 29. juni 2010 #7 Skrevet 29. juni 2010 Midt i blinken-hus for meg! Det er en perle, faren din vil elske det:-) Et slikt hus, eller et digert, moderne funkishus med mange platåer og digre vindu. That's what I want! Det gulvet i gangen på linken din var kult, kunne tenkt meg det på kjøkkenet:-) Du kommer til å få det kjempelekkert, virker som du har god peil. Og pappa med hustegneferdigheter er ikke helt feil det heller, han kan nok noen fine triks:) Kommer såklart og snoker i huset ditt, særlig om det vanker fancy kake, haha!
Villa Perlesukker Skrevet 29. juni 2010 Forfatter #8 Skrevet 29. juni 2010 hehe det kan sikkert hende... jeg pusler med å lage noe av dette denne uka... fnt en oppskrift på detsøteliv som jeg vil teste ut... og pynte de som dette: cupcakes http://s756.photobucket.com/albums/xx205/Flokken/?action=view¤t=blue-swirly-cupcakes-1.jpg ellers så liker jeg coockies og gjerne pyntet som disse http://s756.photobucket.com/albums/xx205/Flokken/?action=view¤t=blue-swirly-cupcakes-1.jpg#!oZZ2QQcurrentZZhttp%3A%2F%2Fs756.photobucket.com%2Falbums%2Fxx205%2FFlokken%2F%3Faction%3Dview%26current%3Dimg_3837c_resize.jpg%26 Alltid noe søtt å finne i huset her
The Bad Gal Skrevet 29. juni 2010 #9 Skrevet 29. juni 2010 Å, kule cupkakes! Litt voksenstil, finner mest bare sånne for barn på nettet, jeg. Synes disse med edderkopper og marihøner var så søte: http://www.parenting.com/birthday-cakes Du KAN jo faktisk lage alt dette, jeg er helt rævva på å stæsje kaker og alt annet, men jeg kan bake, så de smaker ihvertfall godt. Men, de egner seg best til å spise bak lukkede dører. Skulle hatt litt av dine kunstneriske evner. Du hadde daua om du så bild av bamsekaka jeg laga da eldste fylte 1 år, hahaha!
Villa Perlesukker Skrevet 29. juni 2010 Forfatter #10 Skrevet 29. juni 2010 Når du har utstyr så er det mye mer man får til altså og jeg har sikkert kakeutstyr for over 20.000.- *flau* Men vi får heller bytte tjenester etter å ha lest siste mail fra deg hoho. Sendte deg noen bilder av flokken så du kan se at vi faktisk er helt normale folk.... også gulesider
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå