Gå til innhold

Avskjedsgave til ansatte i barnehagen?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Vi skal bytte barnehage i år, og to av de ansatte skal også i annen jobb. Det er to av de tre på avdelingen som har gått i vikariat i over et år, og det er nesten hele den tiden dattera mi har gått i barnehage. Derfor har jeg lyst til å ordne en "takk for alt" gave fra jenta mi.

Noen forslag?:)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Eg har pleid å kjøpe ein blomst til avdelingen når eg har bytta avd....orkide eller noko slikt...

Skrevet

Okey! Det vil jo bli noe de skal ha med seg privat, siden de slutter.. Tenkte på noe litt trivelig, men vet ikke helt hva!

 

Skrevet

Det vi ofte får er:

 

vin

 

kremer

 

sjokolade

 

olier/krydder

 

oppskriftbok

Skrevet

Hva setter du mest pris på da?

 

Hilsen en annen mamma som tenker på å kjøpe gave til de fantastiske damene på snuppas avdeling.

Skrevet

minien min begynner på ny barnehage fra høsten av, å d jeg ga til de 3 ansatte på hans avdeling var : en fin liten krukke,med en liten blomst og en sommerfugl,innpakket i silkepapir og selofan. Lagde også et hjemmelaget kort der jeg skrev noen fine ord:O) de blei kjempe glade, var ikke vant me d sa de.

Skrevet

vin eller noget man kan spise (olie/krydder)

 

:-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...