Anonym bruker Skrevet 27. juni 2010 #1 Skrevet 27. juni 2010 vi er så innmari rare i dette landet(mulig det har noe med meg personlig å gjore, eller kulturen i vennegjengen), men uansett; jeg er 24 år, har et barn på 2 år og samboer med barnefar. jeg vet at min samboer la merke til meg første gangen fordi jeg var pen(sier han). menn snur seg etter meg på gata. jeg hadde en slank, veldreid, fast kropp før jeg var gravid og 6 mnd etter fødsel var kroppen min akkurat lik den jeg hadde før jeg ble gravid. (litt mindre pupper, men det gjør ingenting) MEEEEN jeg står foran speiler hver dag og finner "feil" med kroppen min, tørr ikke helt å nyte sex med sambo fordi jeg er nervøs for at han ikke liker det eller kroppen min, er veldig usikker på om menn ler av meg eller faktisk ser på meg når de snur seg etter meg.... flere??
Anonym bruker Skrevet 27. juni 2010 #2 Skrevet 27. juni 2010 Ikke for å virke "ovenfra og ned", men det kommer sannsynligvis til å gå over om få år. Når en nærmer seg 30 blir en ofte mer selvsikker og slike ting betyr mindre. Du er ennå ung:)
Anonym bruker Skrevet 27. juni 2010 #4 Skrevet 27. juni 2010 Enig med hun over. Slike tanker er vanligere når man er ung og usikker på seg selv. Etterhvert slapper man mer av, heldigvis.
Anonym bruker Skrevet 27. juni 2010 #5 Skrevet 27. juni 2010 Det er i alle fall ingenting å grue seg til:) Jeg var slik jeg også da jeg var på din alder. Det går over:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå