tannpuss Skrevet 27. juni 2010 #1 Skrevet 27. juni 2010 Er så lei av å barbere leggene- må jo nesten gjøre det annenhver dag. Voksing er jeg for pysete for. (prøvde det hjemme selv for ca 15 år siden og jeg husker fortsatt hvor vondt det var, med varm voks- kanskje jeg ikke gjorde det skikkelig???) Uansett.... jeg har hørt om noe du smører på leggene- har det på i ca 15 min så bare dusjer du det av og hårene er borte. Noen som har prøvd det??? Er det bra?
Gjest irismor Skrevet 27. juni 2010 #2 Skrevet 27. juni 2010 Virker det hvis man har tålmodighet. Og det har ikke jeg derfor så blir det barbering på meg.
neekap Skrevet 27. juni 2010 #3 Skrevet 27. juni 2010 jeg prøvde hårfjerningskrem her om dagen, men som hun over sier; det tar jo så lang tid! Og jeg måtte i tillegg gå over med høvelen etterpå, alt ble ikke borte. Så det er høvelen som funker best her i gården også :-)
Lillebror og stoerebror Skrevet 27. juni 2010 #4 Skrevet 27. juni 2010 Prøvd epilator? Ja det er litt vondt de første gangene men det blir bedre og du har mer kontroll enn med voksing. Trenger bare å gjøre det en gang i mnd sånn ca.
solita 06 Skrevet 27. juni 2010 #5 Skrevet 27. juni 2010 Voksing er ikke så værst, men du må gå til salong og få noen erfarne til å dra. Fort! Da går det så greit. Hjemmevoksing er bare fælt synes jeg, Men i salong er hele ben og bikinilinje tatt på 30 min. Vondt men overkommelig. Og du er hårfri leeenge!
Kate77 Skrevet 27. juni 2010 #6 Skrevet 27. juni 2010 Hårfjerningskrem anbefales ikke. Mye styr og tar tid. Hårene kommer like fort ut igjen som ved barbering. Anbefaler også epilator. Dritvondt(ikke så ille som voksing da synes jeg) første gangen. Men etter det er det slett ikke ille:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå