Gå til innhold

Mmmm.. elsker å suge mannen min:O)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har aldri likt dette, men for 1 1/2 år siden fant jeg drømme mannen.. og nå elsker jeg å erte han og tilfredstille han ved å suge han.... fantastisk deilig:) DET hadde jeg aldri trodd etter forholdet med eksen der han alltid skulle holde meg hjard i håret og presse meg ned over staven hans...

Kjæresten min nå er bare hærlig å jeg nyter å gjøre ham godt:) Det er deilig å ha det sånn:O)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Så fint for deg da... eller rettere : så fint for MANNEN din da ;)

Skrevet

hehe.. ja livet er godt:) For både meg og mannen;) hehe...:P

Skrevet

Enig! Fikk lyst til å ringe ham nå og be han komme hjem fra jobb i lunsjen for å gi ham en blowjob:)

Skrevet

Jævlig ekle detaljer og fullstendig uinteressant for allmenheten. Eier du ikke folkeskikk?

Skrevet

Hva forventer du egentlig, når du klikker på et innlegg med den tittelen?! Hilsen ikke HI

Skrevet

Jeg forventet omtrent det jeg har lest. Jeg klikket meg inn for å fortelle hva jeg mener om å poste seksuelle detaljer på et morbarn-forum. Meld dere inn på en pornosite eller noe. Dette er ekkelt.

Skrevet

Mamma, er det deg??

 

 

:b

Skrevet

Jeg er for mindre tabu når det kommer til sexualitet!! Det er mange som sitter med tanker og ønsker som ikke får til å formidle dem. På en pornoside får en neppe noen reelle svar.

 

Hvorfor kan ikke vi damer dele våre erfaringer og historier når det kommer til sex? Liker du det ikke, så ikke trykk deg inn på tråden! :)

 

Jeg sliter når det kommer til blowjobs.. Noen tips? Hadde også en x som regelrett voldtok meg på både den ene og den andre måten, så jeg er litt "ødelagt" akkurat der.

 

Elsker sex ellers med mannen min. Han er en fantastisk elsker som bryr seg fullt og helt om at jeg skal ha det bra. Hvordan kom du over den barrieren?? Hva gjorde at det plutselig var helt topp for deg?

 

Bare spør jeg :) Ønsker jo å tilfredsstille mannen min på alle måter han ønsker!!!

Skrevet

11:51- Stakkar mannen din, hvis du mener dette var ekle detaljer... For et sexliv dere må ha! Skulle ikke forundre meg om han har et par svin på skogen! Hehehe

 

heller ikke hi

Skrevet

Det er da ikke et mor-barn-forum, det er et foreldreforum!! Og et sexliv er ofte en forutsetning for å få barn vettu!!

Skrevet

Me2 - elsker å suge kukken hans!

Den er så sexy & fin... jammi jam ;o)

Skrevet

Jaja... noen må jo reagere på alt:) Ville bare dele en glad nyhet jeg:)

 

Og til deg som luerer på hvordan det skjedde at jeg nå synes det er godt.. ALT har med mannen å gjøre.. han lar meg gjøre det i mitt tempo og på min måte, og elsker(!!!) det akkurat sånn jeg gjør det:)

Han respekterer meg og elsker meg ordentlig.. da løsna det hos meg:O)

Føles aldri som tvang.. han BER meg aldri om det.... Det liker jeg:O) Og da tenner jeg når jeg har kontroll!!:)

Skrevet

eller ikke:) Forum er til for å snakke med andre:O)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...