Gå til innhold

Minsten på 13 mnd vil ikke spise brød...


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har gjort det siden han var 7 mnd ca, og likt det veldig godt. I det siste har det blitt mer og mer ut, og nå spiser han det ikke det hele tatt. Grøt er heller ikke veldig populært, men det går nå til kvelds når vi først har fått startet på skåla.

 

Hmm, ikke veldig praktisk da, og litt vanskelig å finne noe annet lurt. Tror dere det er smartest å ta la være å servere brød en perioden, eller fortsette å prøve jevnlig for å håpe på at det går snart over?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vi har også en gutt som nekter å spise brød, det er bare sånn det er. Vi serverer feks knekkebrød, kavring, grøt eller middagsglass. Han har ikke spist brød siden han var 9-10 mnd, og det er over et halvt år siden.

Skrevet

Hehe - å nei, men må le litt også! Jeg som egentlig håper det går over, men ser jo at det finnes andrfe erfaringer ja... Må bare bruke fantasien ja! I dag spiste han lompe og fruktboks til frokost og rester fra middagen i går til lunsj.. jaja! Takk for svar - da er vi hvertfall flere i samme båt!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...